Skip to main content

V pondělí 17. června se na atletickém stadionu TJ Lokomotiva Olomouc konalo finále soutěže družstev přípravek v atletice. I přes krásné výkony a celkové 3. místo na tomto kole, naši kluci nedokázali zvrátit bodový výpadek ze závodu ve Šternberku a obsadili celkové 4. místo v Krajské soutěži družstev. Dívky obsadily 8. místo, které jim vyneslo celkové 6. místo.

Družstvo našich chlapců se opíralo o výkony hlavně Honzy Lejska, Davida Smékala, Tobiáše Chrudiny a Sama Hrabálka. Honza Lejsek vybojoval 3. místo v hodu raketkou a 4. místa v běhu na 60m a skoku dalekém. David Smékal získal bronzovou medaili v hodu medicinbalem a 6. místo v běhu přes žebřík. Sam Hrabálek ve strhujícím finiši těsně nedosáhl na medaili v běhu na 800m. Tobiáš Chrudina bodoval v běhu na 60m (6. místo) a ve skoku dalekém (7. místo). Potěšil výkon Ondry Hoška v běhu na 60mpř., který mu vynesl krásné 5. místo. Z našich nadějí se předvedl Pavel Vysloužil když, v dálce dolétl na značku 4,00m (8. místo).

Z družstva dívek stojí za zmínku 7. místa Julči Kubíkové v hodu raketkou a Elišky Látalové v hodu medicinbalem a 8. místo Sabiny Hándlové v hodu raketkou.

Výsledky finále
Fotografie
Přehled našich bodujících závodníků