Skip to main content

Olomouc

Skupina 1 - ročníky 2018 - 2019

Olomouc - ZŠ Rooseveltova - volná místa 3
pondělí 17:00-18:00
Bartošková, Šrámková

Skupina 2 - ročníky 2018 - 2019

Olomouc - ZŠ Rooseveltova - volná místa 1
úterý 17:00 - 18:00
Vaidová, Červenka

Skupina 3 - ročníky 2018-2019

Olomouc - ZŠ Rooseveltova - volná místa 3
středa 17:00-18:00
Vaidová, Komínková

Skupina 4 - ročníky 2018-2019

Olomouc - ZŠ Rooseveltova - volná místa 3
čtvrtek 17:00-18:00
Hon, Komínková

Skupina 5 a 6 - ročníky 2018-2019

Olomouc - ZŠ Holečkova - volná místa 0
středa 14:30-15:30
Hon

Skupina 7 - ročníky 2015-2017

Olomouc - ZŠ Holečkova - volná místa 0
pondělí 17:30-18:30
Hon, Heloňa

Skupina 8 - ročníky 2015-2017

Olomouc - ZŠ Holečkova - volná místa 4
čtvrtek 17:30-18:30
Trnečková, Svozil

Skupina 9A - ročníky 2015-2017

Olomouc - ZŠ Holečkova - volná místa 0
úterý 16:30-17:30
Trnečková, Svozil

Skupina 9B - ročníky 2015-2017

Olomouc - ZŠ Holečkova - volná místa 0
čtvrtek 16:30-17:30
Trnečková, Svozil

Skupina 10A - ročníky 2015-2017

Olomouc - ZŠ Holečkova - volná místa 3
pondělí 16:30-17:30
Hon, Bartošková, Vaidová

Skupina 10B - ročníky 2015-2017

Olomouc - ZŠ Holečkova - volná místa 3
středa 16:30-17:30
Hon, Bartošková, Vaidová

Skupina 11 - ročníky 2013-2014 Kluci

Olomouc - ZŠ Holečkova - volná místa 5
úterý a čtvrtek 15:30-16:30
Trnečková, Svozil

Skupina 12 - ročníky 2013-2014 Dívky

Olomouc - ZŠ Holečkova - volná místa 0
pondělí a středa 15:30-16:30
Hon, Bartošková, Vaidová

Lutín

Skupina 13 - ročníky 2013-2017

Lutín - ZŠ Lutín - volná místa 2
pátek 14:00-15:00
Střídová, Střída

Bystrovany

Skupina 15 - ročníky 2013-2017

Bystrovany - sportovní areál - volná místa 1
úterý 16:30-17:30
Pacovský, Šrámková

Dolany

Skupina 16 - ročníky 2015-2017

Dolany - sportovní areál - volná místa 0
pondělí 15:15-16:15
Podivínský

Skupina 17 - ročníky 2013-2014

Dolany - sportovní areál - volná místa 7
středa 15:15-16:15
Podivínský

Skupina 18 - ročníky 2018-2019

Dolany - sportovní areál - volná místa 0
čtvrtek 13:45-14:45
Hon

Bílá Lhota

Skupina 19 - ročníky 2013-2017

Bílá Lhota - hřiště ZŠ - volná místa 3
úterý 15:30-16:30
Hon

Skupina 20 - ročníky 2018-2019

Bílá Lhota - hřiště ZŠ - volná místa 10
úterý 16:30-17:30
Hon

Štěpánov

Skupina 21 - ročníky 2015-2017

Štěpánov - hřiště ZŠ - volná místa 5
pondělí 17:00-18:00
Podivínský

Skupina 22 - ročníky 2013-2014

Štěpánov - hřiště ZŠ - volná místa 9
středa 17:00-18:00
Podivínský