Skip to main content

V úterý 2. června 2026 se na stadionu „Pod kopcem“ ve Šternberku konalo 2.kolo soutěže družstev přípravek v atletice. Naši kluci na něm s přehledem uhájili 3.místo a děvčata obsadila krásné 4.místo. Nejúspěšnějšími závodníky byli Pavel Vysloužil, který si odvezl zlato ve skoku dalekém a stříbro ve skoku s místa, Matěj Roupec, který vybojoval dva bronzy ve skoku z místa a běhu na 60m, Jindra Podivínský, který vyhrál hod medicinbalem, Eliška Pospíšilová stříbrná ve skoku dalekém, Róza Zedníková třetí ve skoku z místa a bronzová štafeta dívek ve složení Čecháková, Hanáková, Hanusková, Štěpánková.
Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.
Výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/89242
Video z akce: https://www.facebook.com/reel/1312013860390067?locale=cs_CZ