Skip to main content

Ve čtvrtek 28.5.2026 se na sportovním areálu gymnázia Hejčín konalo 2.kolo Dětské Zlaté ligy. Naši kluci tam zanechali silnou stopu, když Ráďa Divín a Pavel Vysloužil vyhráli svoje kategorie. Zdatně jim sekundoval i Vítek Venkrbec, který vybojoval bronzovou medaili. Posíláme obrovskou gratulaci!

Výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/89613