Skip to main content

Jedná se o projekt společných tréninků přihlášených rodičů s dětmi ročníků narození 2017-2019. Celkem tři tréninky proběhnou v níže uvedených termínech na ZŠ Holečkova 10 Olomouc, vždy od 17:00-18:00 hodin pod vedením trenérek Zuzky Bartoškové a Magdy Vaidové.

Celý projekt vyvrcholí závodem pro rodiče s dětmi „Atletika na druhou“, který se uskuteční v pondělí 24. června 2024. Tato akce již bude pro všechny naše rodiče a děti ročníky narození 2017-2019

Termíny tréninků „Atletika pro rodinu“:

Úterý 21. května 2024 – trénink zaměřený na běh
Středa 22. května 2024 – trénink zaměřený na skoky

Čtvrtek 23. května 2024 – trénink zaměřený na hody

  • Každá rodina se může přihlásit pouze na jeden z těchto tří tréninků.
  • Tréninků se mohou zúčastnit pouze rodiče dětí, které jsou našimi členy.
  • Maximální počet rodin na trénink je 10 a počítáme s tím, že se zúčastní oba rodiče (není podmínkou).
  • Zúčastněné rodiny dostanou šňůrkový batůžek s atletickým zápisníkem, brožurou pro rozcvičení a drobné upomínkové předměty.
  • Pro Vaši kompletní informovanost bude na místě třeba podepsat souhlas s natáčením a fotografováním (součástí přílohy). Foto a videomateriál bude použit v prezentaci projektu „Atletika pro rodinu“.
  • Tréninky „Atletika pro rodinu“ jsou zdarma a nejsou součástí našich pravidelných tréninků

Pokud máte zájem se některého z tréninků zúčastnit, napište na dalibor.hon@centrum.cz, kde uvedete jméno Vašeho dítěte a vybraný termín. Přihlášky jsou možné až do naplnění kapacity tréninku. Bude prezentováno na úvodní straně našeho webu www.atletickepripravky.cz