PŘEHLED OBSAZENOSTI SKUPIN NA ŠKOLNÍ ROK  2023-2024

Číslo skupiny:Trenéři:Místo:Věková kategorie:Den tréninku:Čas tréninku:Aktualizováno 18.9.2023
Skupina č.1Bartošková, ŠrámkováZŠ Rooseveltova Olomouc
Ročníky 2017-2019 a dovršené 4 roky v září
Pondělí17:00 – 18:00přihlášeno 18 z 20 dětí
Skupina č.2Vaidová, ČervenkaZŠ Rooseveltova Olomouc
Ročníky 2017-2019 a dovršené 4 roky v září
Úterý17:00 – 18:00přihlášeno 19 z 20 dětí
Skupina č.3Komínková, VaidováZŠ Rooseveltova Olomouc
Ročníky 2017-2019 a dovršené 4 roky v září
Středa17:00 – 18:00AKTUÁLNĚ OBSAZENO
Skupina č.4Komínková, HonZŠ Rooseveltova Olomouc
Ročníky 2017-2019 a dovršené 4 roky v září
Čtvrtek17:00 – 18:00přihlášeno 19 z 20 dětí
Skupina č.5 a č.6HonZŠ Holečkova Olomouc pro MŠ Schweitzerova
a MŠ Štístko
Ročníky 2017-2019 a dovršené 4 roky v září
Středa14:30 - 15:30AKTUÁLNĚ OBSAZENO
Skupina č.7Hon, HeloňaZŠ Holečkova OlomoucRočníky 2016-2017 Pondělí17:30-18:30AKTUÁLNĚ OBSAZENO
Skupina č.8Trnečková, SvozilZŠ Holečkova OlomoucRočníky 2016-2017 Čtvrtek17:30-18:30přihlášeno 19 z 20 dětí
Skupina č.9ATrnečková, SvozilZŠ Holečkova OlomoucRočníky 2015-2016
Úterý16:30 - 17:30AKTUÁLNĚ OBSAZENO
Skupina č.9BTrnečková, SvozilZŠ Holečkova OlomoucRočníky 2015-2016
Čtvrtek16:30 - 17:30přihlášeno 19 z 20 dětí
Skupina č.10AHon, Bartošková, VaidováZŠ Holečkova OlomoucRočníky 2015-2016
Pondělí16:30 - 17:30přihlášeno 19 z 20 dětí
Skupina č.10BHon, Bartošková, VaidováZŠ Holečkova OlomoucRočníky 2015-2016
Středa16:30 - 17:30přihlášeno 19 z 20 dětí
Skupina č.11Trnečková, SvozilZŠ Holečkova Olomouc - výběr kluciRočníky 2013-2014Úterý, čtvrtek15:30 - 16:30přihlášeno 16 z 20 dětí
Skupina č.12Hon, Bartošková, VaidováZŠ Holečkova Olomouc - výběr holkyRočníky 2013-2014 Pondělí, středa15:30 - 16:30AKTUÁLNĚ OBSAZENO
Skupina č.13Střídová, StřídaLutín - hřiště ZŠRočníky 2013-2016Pátek14:00 - 15:00AKTUÁLNĚ OBSAZENO
Skupina č.15Šrámková, PacovskýBystrovany sport. areálRočníky 2015-2017Úterý16:30 - 17:30přihlášeno 19 z 20 dětí
Skupina č.16PodivínskýDolany sport. areálRočníky 2015-2017Pondělí15:15 - 16:15AKTUÁLNĚ OBSAZENO
Skupina č.17PodivínskýDolany sport. areálRočníky 2013-2014Středa15:15 - 16:15přihlášeno 13 z 20 dětí
Skupina č.18HonDolany sport. areálRočníky 2017-2019 a dovršené 4 roky v záříČtvrtek13:45 - 14:45AKTUÁLNĚ OBSAZENO
Skupina č.19HonBílá Lhota - hřištěRočníky 2013-2017Úterý15:30 - 16:30přihlášeno 19 z 20 dětí
Skupina č.20HonBílá Lhota - hřištěRočníky 2017-2019Úterý16:30 - 17:30přihlášeno 9 z 20 dětí
Skupina č.21PodivínskýŠtěpánov - hřiště ZŠRočníky 2015-2017Pondělí17:00 - 18:00přihlášeno 16 z 20 dětí
Skupina č.22PodivínskýŠtěpánov - hřiště ZŠRočníky 2013-2014Středa17:00 - 18:00přihlášeno 11 z 20 dětí

OBECNÉ INFORMACE K PŘIHLÁŠKÁM A PLATBĚ (platné od 25.5.2023)

OLOMOUCKÉ SKUPINY
maximální počet ve skupině je 20 dětí

MIKROŠIpředškoláci ročníky 2017-2019 (minimální věk 4 rok v den nástupu) – trénink 1 x týdně

Platba na školní rok: 3400,- Kč / 1 dítě (sourozenci 3200,-Kč)
Platba na pololetí: 1800,- / 1 dítě (sourozenci 1700,-Kč) 
1.skupina pondělí -17:00-18:00 – ZŠ Rooseveltova, trenéři Zuzka Bartošková a Monika Šrámková
2.skupina úterý -17:00-18:00 – ZŠ Rooseveltova, trenéři Magda Vaidová a Radim Červenka
3.skupina středa -17:00-18:00 – ZŠ Rooseveltova, trenéři Katka Komínková a Magda Vaidová
4.skupina čtvrtek -17:00-18:00 – ZŠ Rooseveltova,trenéři Dalibor Hon a Katka Komínková
5. a 6.skupina pro MŠ Schweitzerova a MŠ Štístko – středa – 14:30-15:30 – ZŠ Holečkova, trenér Dalibor Hon

MALOŠI – školáci – ročníky 2016-2017 – trénink 1 x týdně

Platba na školní rok: 3400,- Kč / 1 dítě (sourozenci 3200,-Kč)
Platba na pololetí: 1800,- / 1 dítě (sourozenci 1700,-Kč)
7.skupina – pondělí – 17:30-18:30 – ZŠ Holečkova, trenéři Dalibor Hon, Radek Heloňa
8.skupina – čtvrtek
 -17:30-18:30 – ZŠ Holečkova, trenéři Honza Svozil a Jana Trnečková

VELOŠI – školáci – ročníky 2015-2016 – trénink 1 x týdně nebo pro zájemce 2 x týdně (úterý i čtvrtek) nebo (pondělí i středa)

Platba na školní rok 1x týdně: 3400,- Kč / 1 dítě (sourozenci 3200,-Kč)
Platba na pololetí 1x týdně: 1800,- / 1 dítě (sourozenci 1700,-Kč)
Platba na školní rok 2x týdně: 6000,- Kč / 1 dítě (sourozenci 5800,-Kč)
Platba na pololetí 2x týdně: 3100,- / 1 dítě (sourozenci 3000,-Kč)

9A.skupina úterý -16:30-17:30 – ZŠ Holečkova, trenéři Jana Trnečková a Honza Svozil
9B.skupina – čtvrtek -16:30-17:30 – ZŠ Holečkova, trenéři Jana Trnečková a Honza Svozil
10A.skupinapondělí -16:30-17:30 – ZŠ Holečkova, trenéři Dalibor Hon, Zuzka Bartošková, Magda Vaidová
10B.skupina – středa -16:30-17:30 – ZŠ Holečkova, trenéři Dalibor Hon, Zuzka Bartošková, Magda Vaidová

VÝBĚROVÉ SKUPINY dívek a kluků ročníky 2013-2014 – trénink 2 x týdně

Platba na školní rok 2x týdně: 6000,- Kč / 1 dítě (sourozenci 5800,-Kč)
Platba na pololetí 2x týdně: 3100,- / 1 dítě (sourozenci 3000,-Kč)

11.skupina (kluci) úterý, čtvrtek -15:30-16:30 – ZŠ Holečkova, trenéři Jana Trnečková a Honza Svozil
12.skupina (holky) pondělí, středa -15:30-16:30 – ZŠ Holečkova, trenéři Dalibor Hon, Zuzka Bartošková, Magda Vaidová

MIMOOLOMOUCKÉ SKUPINY
maximální počet ve skupině je 20 dětí
Platba na školní rok: 3400,- Kč / 1 dítě (sourozenci 3200,-Kč)
Platba na pololetí: 1800,- / 1 dítě (sourozenci 1700,-Kč)

LUTÍN (ročníky narození 2013-2016) – trénink 1 x týdně
13.skupina pátek -14:00-15:00 – Lutín, trenéři Adéla Střídová, David Střída
BYSTROVANY (ročníky narození 2013-2014) – trénink 1 x týdně
14.skupina úterý -15:30-16:30 – Bystrovany, trenéři Láďa Pacovský, Monika Šrámková
BYSTROVANY (ročníky narození 2015-2017) – trénink 1 x týdně
15.skupina úterý -16:30-17:30 – Bystrovany,  trenéři Láďa Pacovský, Monika Šrámková
DOLANY (ročníky narození 2015-2017) – trénink 1 x týdně
16.skupina pondělí -15:15-16:15 – Dolany, trenéři Jirka Podivinský
DOLANY (ročníky narození 2013-2014) – trénink 1 x týdně
17.skupina středa -15:15-16:15 – Dolany, trenéři Jirka Podivinský
MŠ DOLANY (ročníky narození 2017-2019) (minimální věk 4 rok v den nástupu) – trénink 1 x týdně
18.skupina čtvrtek -13:45-14:45 – MŠ Dolany, trenér Dalibor Hon
BÍLÁ LHOTA (ročníky narození 2015-2017) – trénink 1 x týdně

19.skupina úterý -15:30-16:30 – Bílá Lhota, trenéři Dalibor Hon
BÍLÁ LHOTA (ročníky narození 2013-2014) – trénink 1 x týdně
20.skupina – úterý -16:30-17:30 – Bílá Lhota, trenéři Dalibor Hon
ŠTĚPÁNOV (ročníky narození 2015-2017) – trénink 1 x týdně
21.skupina pondělí -17:00-18:00 – Štěpánov, trenér Jirka Podivinský
ŠTĚPÁNOV (ročníky narození 2013-2014) – trénink 1 x týdně
22.skupina – středa -17:00-18:00 – Štěpánov, trenér Jirka Podivinský