Holky vybojovaly celkové 2.místo v krajské soutěži družstev

Holky vybojovaly celkové 2.místo v krajské soutěži družstev

Ve čtvrtek 25. června se v Zábřehu konalo 3. kolo soutěže družstev přípravek v atletice. Družstvo našich dívek i tentokrát obsadilo 2. místo a vybojovalo tak pro sebe stříbrné medaile i v celkovém hodnocení soutěže. Hanka Frnková opět excelovala, když vyhrála skok z místa, ve skoku dalekém skončila na 3. místě a v běhu na 60m doběhla na 5. místě. Skok z místa byl vůbec naší parádní disciplínou, neboť v něm stříbrnou medaili získala Johanka Přidalová (8. místo ve skoku dalekém) a Klárka Krohmerová skončila na 4. místě. Roza Pazderová vybojovala 4. místo v hodu míčkem a 5. místo v běhu na 600m, Zuzka Tichá skončila na 5. místě v hodu míčkem a 8. místo v hodu medicinbalem. Poslední bod v hodu míčkem získala Simča Chládková.

Sestava stříbrného družstva dívek:
Bairova Sofie, Břenková Lucie, Cabrnochová Tereza, Dorazilová Barbora, Frnková Hana, Chládková Simona, Konečná Terezie, Konečná Veronika, Krohmerová Klára, Myšíková Lenka, Orji Bianca, Pazderová Rozálie, Pokludová Karolína, Přidalová Johana, Spáčilová Elen, Tichá Zuzana, Vavříková Elena, Viktorjeníková Adéla, Žampachová Vanessa

Kluci jeli pouze čtyři. O jediné body se postaral Čenda Andres ve skoku dalekém (7. místo) a Šimon Swaczyna v hodu medicinbalem (8. místo) a tak v celkovém součtu obsadili předposlední 9. místo.

VÝSLEDKY, FOTOGRAFIE