Holky drží stříbrnou pozici v soutěži družstev i po druhém kole

Ve středu 17. června se na atletickém stadionu TJ Lokomotiva Olomouc konalo 2. kolo soutěže družstev přípravek v atletice. Naše holky si v závodě vedly skvěle a opět vybojovaly celkové 2. místo. Kluci si oproti prvnímu kolu mírně polepšili a skončili celkově na 7. místě.

Největší oporou družstva dívek byla opět Hanka Frnková, která si ze závodu opět odnesla tři medaile. Dvě stříbrné za běh na 60m a překážkový běh a jednu bronzovou ve skoku dalekém. O krásných 10,75 bodů se postarala Róza Pazderová (4. místo hod míčkem, 9. místo běh na 600m a podíl na 6. místě ve štafetě 4x60m s Johankou Přidalovou, Sofčou Bairovou a Elčou Vavříkovou. Pěkně zazávodila i Terka Kopecká 4. místo v hodu diskem, 9. místo v hodu míčkem, Zuzka Tichá 5. místo v hodu míčkem, Elča Spáčilová 5. místo v hodu diskem, Simča Chládková 7. místo v hodu míčkem a štafeta B na 4x60m v sestavě Elča Spáčilová, Zuzka Tichá, Simča Chládková a Lucka Břenková.

Z chlapeckého družstva vyčníval pouze Honza Kelar, který zvítězil v hodu míčkem a na 8. skončil v překážkové dráze. Zbývající body přidal Vojta Malaska v běhu na 800m a štafeta na 4x60m v sestavě Vojta Malaska, Lukáš Hemerka, Viktor Hansgut a Šimon Swaczyna.