Hanácká laťka 2018

Hanácká laťka 2018

Ve čtvrtek 13. září 2018 pořádá Atletický klub Olomouc 13. ročník exhibice ve skoku  vysokém Hanácká laťka 2018. Již v dopoledních hodinách bude na olomouckém Horním náměstí (před hlavním vchodem do radnice) probíhat závod žáků, které od 13:00 vystřídají závodníci kategorie dorostu a juniorů.

Hlavní program začne příjezdem výškařů na Horním náměstí v 15:00 hodin. Závodu se zúčastní nejlepší současní čeští výškaři v čele s Jardou Bábou, který v Olomouci ukončuje svoji profesionální kariéru. Mezinárodní punc dodá slovenští reprezentanti Matůš Bubeník a Lukáš Beer. Olomouckou výškařkou školu bude zastupovat Jonáš Pospíšil, Marek Navrátil, David Šutera a Dalibor Hon (Vaše moje maličkost).

Závod pomáhají pořádat i trenéři  AP Olomouc a proto se ve čtvrtek 13. září 2018 ještě nekonají tréninky přípravek. Místo nich zvu všechny (nejen čtvrteční) děti, maminky, tatínky, babičky, dědečky, strýce i tety… na olomoucké Horní náměstí na vrcholný atletický zážitek (a hlavně přijďte psychicky podpořit trenéra… :).

Po závodě proběhne autogramiáda výškařů.