Ančertulášské běhání 2017

Ančertulášské běhání 2017

Pomalu, ale jistě se blíží čas adventu, který představuje přípravu na vánoce. Je to čas očekávání, rozjímání a zklidnění. Nicméně než se všichni úplně „zklidníme“ vánoční pohodou, nebylo by špatné se ještě trochu „rozehřát“:). Zveme proto všechny běhu a tradic chtivé sportovce na V. ročník Ančertulášského běhání (bývalé Mikulášské běhání…, ale proč by si měli užívat jen Mikulášové – no uznejte:) tentokrát na sportovním areálu ZŠ Holečkova. Jedná se o vytrvalostní běh pohodového charakteru v běhu na 250m (mikrošci) 500m (malošci) 750m (veloši) v ančertuláškých převlecích.

Kdy:               úterý 5. prosince 2017

Kde:               sportovní areál ZŠ Holečkova

V kolik:          sraz od 15:45 hodin, první start v 16:00 hodin           

Startují:  
všechny děti přípravek AP Olomouc a třeba i kamarádi…

Disciplíny:
předškoláci             – běh na 250m
školáci 1.-2.třída      – běh na 500m
školáci 3.-5.třída      – běh na 750m

S sebou:
ančertulášké pře-oblečení (adekvátní počasí), dobrou náladu, chuť si zaběhat, sportovní obuv.

Ceny:
za každého svého závodníka přineste jednoho ančertuláše (k jídlu) ať už koupeného či vlastní výroby, kterého dáme do velkého koše. Děti si po běhu vyberou, který se jim bude líbit (třeba i jiného než donesete). Děkujeme.

Různé:
z důvodu akce se ruší všechny tréninky v úterý 5.prosince 2017. Pokud bude deštivo (sněživo neva) se akce ruší a tréninky proběhnou dle rozpisu – bude prezentováno v den závodu na webu www.atletickepripravky.cz                

Pokud akce proběhne, nebudeme děti vyzvedávat z družiny na ZŠ Holečkova.